Jõulutrall 2023 12. detsember Andrus Peetson

Esmaspäeva, 11. detsembri õhtul oli koolimaja ümbrus täis siginat ja saginat.

Õues tantsisid Kirilinnud õpetaja Tiina juhendamisel. Koolisaalis tantsisid Rosetid Merili juhendamisel, jõulumuusikat pakkusid õpetaja Malle pillilapsed ja jõululaulud kõlasid naiskoor Jakobi poolt. 6. klassi koogileti juures võis kuulda Robini karmoška mängu. Staadionil sai nautida saanisõitu. Paljud olid näinud vaeva ja teinud koos vanematega head ja paremat teistele müümiseks. Õpetajate Heleni ja Anne-Ly juhendamisel sai valmistada ägedaid 3D jõululilli. Õpetaja Tiiu juures sai meisterdada teisigi põnevaid asju.

Aitäh kõikidele lastele, õpetajatele ja vanematele kaasalöömise ja õhtu ettevalmistamise eest.

Esmaspäeva, 11. detsembri õhtul oli koolimaja ümbrus täis siginat ja saginat.