Kadrid koolis 01. detsember Andrus Peetson

23. novembril rõõmustasid kadrid (7.-8. klassi õpilased) põhikooli I-II astme koolijutse.

Kadri küüned külmetavad, varbad valutavad, sest tulnud kaugeelta. Kurtsid sõja, jahihooaja ja "kõrvitsapombarite" üle.

Lapsed said kiita, sest tundsid loomi ja isegi vanu tööriistu. Kes ei teadnud, see õppis ja proovis range ja looka endale kaela. Kadrid soovitasid kasvatada rohkem loomi: mesilasi, et käibemaksust pääseda; hobuseid, et automaksust vabaneda jne. Olid asjalikud kadrid ja lusti sai ka!

Õpetaja Tiiu Muhu

Õpetaja Tiiu Muhu