Meie lood

Laulu- ja tantsupeo puu sai istutatud 22. september Andrus Peetson


Viimasel suvepäeval suundus meie koolipere lauluväljakule, et üheskoos istutada laulu-ja tantsupeo rongkäigus meiega kaasa liikunud kastan.

Abivallavanem Tarvi Tasane tänas kõiki osalejaid ja õpetajaid. Mudilaskoor laulis puule ja meie rõõmuks toreda laulu laulurõõmust ja üheskoos tantsiti "Oige ja vasembat". Väga loodame, et laulu-ja tantsurõõm meie koolis ei rauge ja 2025 oleme sama suure arvuga jälle kohal. 

Viimasel suvepäeval suundus meie koolipere lauluväljakule, et üheskoos istutada laulu-ja tantsupeo rongkäigus meiega kaasa liikunud kastan.

Abivallavanem Tarvi Tasane tänas kõiki osalejaid ja õpetajaid. Mudilaskoor laulis puule ja meie rõõmuks toreda laulu laulurõõmust ja üheskoos tantsiti "Oige ja vasembat". Väga loodame, et laulu-ja tantsurõõm meie koolis ei rauge ja 2025 oleme sama suure arvuga jälle kohal.