Liiklusohutusalane koolitus 9. klassile 15. detsember Andrus Peetson

14. detsembri hommiku poolteise tunni jooksul said üheksandikud targemaks liiklusohutuse teemal.

Koolitajaks oli Anett London OÜ Lisasõit. Targemaks saadi järgmistel teemadel: kõrvalised tegevused juhtimise ajal ja kaassõitja käitumine; alkoholi tarvitanud juhi sõidukis kaasasõitmine; turvavöö kinnitamine; juhi segamine; grupikäitumine ja sekkumisjulgus.

Koolitusel tehti praktilisi ülesandeid ja lahendati probleeme. Näiteks oli grupitöö teemal, kuidas käitub ülemeelikus tujus, joobes, vihane, sõbralik või unine kaassõitja. Proovida sai ka liikumist, alkoprillid ees.