Liikumisnädal "Koolipere liikuma!" 10. veebruar Andrus Peetson

Aasta 2023 on liikumise aasta. Pärnumaa Spordiliit on ettevalmistanud Liikumisnädala "Koolipere Liikuma".

Liikumisnädala "Koolipere Liikuma!" eesmärgiks on lisada koolipäevadesse veel rohkem kehalist aktiivsust erinevate liikumiste näol, tunda kogu kooliperega liikumisest rõõmu, mõelda liikumise olulisuse peale ja jagada teistega enda kooli tegemisi.

Terve koolinädala jooksul on iga päev fookuses üks liikumisega seotud teema, millele kogu koolipere rohkem tähelepanu pöörata saab.

Igal päeval erinevad liikumisülesanded:

Esmaspäev- Aktiivne mänguvahetund- 10.10 ja 11.05- mängud spordikeskuses;

Teisipäev- Tantsi koos sõpradega- 9.25 ja 11.05 - tants toimub aulas

Kolmapäeval- Aktiivne õuevahetund- päeva jooksul liigub iga klass 2023 meetrit, (mida rohkem, seda uhkem)

Neljapäeval - Aktiivne ainetund

Reedel - Miks on liikumine oluline?- Tunnid toimuvad kooli aulas- 10.20- 1.-4. klass; 9.25- 5.-9. klass. Tunnid viib läbi Taire Ojala, Pärnumaa Spordiliidust.

Igal päeval erinevad liikumisülesanded:

Esmaspäev- Aktiivne mänguvahetund- 10.10 ja 11.05- mängud spordikeskuses;

Teisipäev- Tantsi koos sõpradega- 9.25 ja 11.05 - tants toimub aulas