Meie lood

Loodus- ja matkaringi Soomaal käik 14. märts Andrus Peetson


Käisime loodusringiga kahepäevasel matkal Soomaa rahvuspargis. Esimesel päeval oli meil 4 km pikkune räätsamatk Toonoja metsaonni. Teel metsaonni tuli meil läbida erinevaid takistusi, mis selle matka tegi veel ekstreemsemaks. Õhtul grillisime, rääkisime juttu ja tegime sauna. Ööbimiskohaks oli meil Saarisoo Jalaka talu saunamaja. Järgmisel hommikul sõime kõhud täis, korrastasime saunamaja, ja läksime 4,8 km pikkusele Riisa raba matkarajale. Rajale jäi 8 puhkekohta, vaatetorn ja ilus vaade rabale. Peale matkarada hakkasime koju tagasi sõitma.

Mulle väga meeldis Soomaa rahvuspark ja meie seltskond. Aitäh õpetaja Ailele selle toreda matka eest. 

Kennet 6. klassist

Pildid Aile Jaansalu, grupilt Mariann Meltsa.

Käisime loodusringiga kahepäevasel matkal Soomaa rahvuspargis. Esimesel päeval oli meil 4 km pikkune räätsamatk Toonoja metsaonni. Teel metsaonni tuli meil läbida erinevaid takistusi, mis selle matka tegi veel ekstreemsemaks. Õhtul grillisime, rääkisime juttu ja tegime sauna. Ööbimiskohaks oli meil Saarisoo Jalaka talu saunamaja. Järgmisel hommikul sõime kõhud täis, korrastasime saunamaja, ja läksime 4,8 km pikkusele Riisa raba matkarajale. Rajale jäi 8 puhkekohta, vaatetorn ja ilus vaade rabale. Peale matkarada hakkasime koju tagasi sõitma.

Mulle väga meeldis Soomaa rahvuspark ja meie seltskond. Aitäh õpetaja Ailele selle toreda matka eest. 

Kennet 6. klassist

Pildid Aile Jaansalu, grupilt Mariann Meltsa.