Meie lood

Maksimumpunktid üle-eestilises veebivitoriinis Vesi ja kliimamuutused 06. aprill Andrus Peetson


Meie koolist osales 91 õpilast üle-eestilises veebivitoriinis Vesi ja kliimamuutused. Viktoriin oli pühendatud ülemaailmsele veepäevale. 72 punkti, ehk maksimumi saavutasid Greete Riiberg, Egert Jurtom ja Diandra-Maria Pilli 9. klassist, Ly-Ann Arus ja Steven Limberk 7. a klassist.

Aitäh kõigile, kes pingutasid. Aitäh õpetaja Hele Nöörile õpilaste juhendamise eest.

Meie koolist osales 91 õpilast üle-eestilises veebivitoriinis Vesi ja kliimamuutused. Viktoriin oli pühendatud ülemaailmsele veepäevale. 72 punkti, ehk maksimumi saavutasid Greete Riiberg, Egert Jurtom ja Diandra-Maria Pilli 9. klassist, Ly-Ann Arus ja Steven Limberk 7. a klassist.

Aitäh kõigile, kes pingutasid. Aitäh õpetaja Hele Nöörile õpilaste juhendamise eest.