Matka- ja loodusringi hooaja lõpetamine 10. juuni Andrus Peetson

4. juunil 2024 toimus matka- ja loodusringiga selle kooliaasta viimane matk.

Matka eesmärk oli ära käia Akupera linnuse varemete juures. Plaan oli minna mööda raudteed Tootsi poole linnuseni ja siis tagasi umbes 14 km. Nii kaugele me kahjuks ei jõudnud kuna meie liikumiskiirus oli planeeritust väiksem. Matka pikkuseks kujunes kokku 10 km mööda raudteetammi ja metsaradadel. Tagasiteel leidsime geopeituse aarde Tarva silla pealt ja tegime oma grupi poolt sissekande. Matka lõpetasime Kenneti juures ujumise ja väikese grilliga.

Aitäh matkasellidele ja kõigile, kes meie tegevust on toetanud!

Piltide ja video autor Kennet Kalda.

4. juunil 2024 toimus matka- ja loodusringiga selle kooliaasta viimane matk.

Aitäh matkasellidele ja kõigile, kes meie tegevust on toetanud!

Piltide ja video autor Kennet Kalda.