Meie lood

Meie kool võttis osa Maailmakoristuspäevast 20. september Andrus Peetson


Kogusime prügi terve eelmise nädala ja mõni klass läheb veel sel nädalal prügi korjama. Kogu koolipere oli väga tubli, kodu alevik sai hulga puhtamaks.  Me leidsime alates suitsukonidest kuni 5 liitriste kanistriteni.

Palun ära loobi maha prügi, kui sõidad autoga, või ootad bussi. Hoiame kõik seda puhtana, nii on endal mõnusam elada. 

Hele Nööri 
Loodusainete õpetaja

Kogusime prügi terve eelmise nädala ja mõni klass läheb veel sel nädalal prügi korjama. Kogu koolipere oli väga tubli, kodu alevik sai hulga puhtamaks.  Me leidsime alates suitsukonidest kuni 5 liitriste kanistriteni.

Palun ära loobi maha prügi, kui sõidad autoga, või ootad bussi. Hoiame kõik seda puhtana, nii on endal mõnusam elada. 

Hele Nööri 
Loodusainete õpetaja