Meie lood

Meie koolis oli Taimetervise näitus 20. veebruar Andrus Peetson


Meie koolis oli 17. kuni 20. veebruarini võimalus tutvuda Maaeluministeeriumi ja Põllumajandusameti poolt korraldatud "Taimetervise" näitusega. Näitusetunnis käisid kõik klassid, stendide tutvustus lõppes kohvri näidiste vaatamisega, kus õpilased pidid mõtlema, milliseid asju tohib üle piiri tuua ja milliseid mitte.

Näitusega tutvumisega jäi meelde, et reisilt tulles (kolmandatest riikidest ehk mitte EL-i riikidest) ikka igat asja kaasa tuua ei tohi, ja kui tuuakse, siis võetakse tolliametnike poolt piiril ära.Toimus viktoriin ja parimate vahel loositakse uue veerandi algul välja meened.

Meie koolis oli 17. kuni 20. veebruarini võimalus tutvuda Maaeluministeeriumi ja Põllumajandusameti poolt korraldatud "Taimetervise" näitusega. Näitusetunnis käisid kõik klassid, stendide tutvustus lõppes kohvri näidiste vaatamisega, kus õpilased pidid mõtlema, milliseid asju tohib üle piiri tuua ja milliseid mitte.

Näitusega tutvumisega jäi meelde, et reisilt tulles (kolmandatest riikidest ehk mitte EL-i riikidest) ikka igat asja kaasa tuua ei tohi, ja kui tuuakse, siis võetakse tolliametnike poolt piiril ära.Toimus viktoriin ja parimate vahel loositakse uue veerandi algul välja meened.