Uudised

Meie muusikakool Pärnumaa huvikoole tutvustaval üritusel HUVIKAS 2024 09. september Andrus Peetson

8. septembril 2024 osales meie muusikakool Pärnumaa huvikoole tutvustaval üritusel HUVIKAS 2024.

Suur-suur tänu meie kallitele mudilastele Mirtelile ja Yokole, tublidele noortele muusikutele Henriettele, Hendrikule, Kristiinile, Sanderile, Carlile, Robinile ja Madisele ning nende fantastilistele õpetajatele Reinele, Siirile ja Triinule. Teie etteasted olid võrratud! Ma tundsin NII suurt uhkust, et saan kuuluda koos teiega Pärnu-Jaagupi muusikakooli vahvasse perre. Imeilus elamus! Aitäh teile! Ja mis seal salata. Silma jäid veel teisedki toredad õpilased meie põhikoolist: soolonumbrite esitajad Lenna, Mia-Helena ja Kirgit ning tantsugrupp Rosetti tütarlapsed. Super ägedad tantsijad-võimlejad!

Mis muud, kui et Pärnu-Jaagupi ruulib!

Õpetaja
Elena Mägi

Mis muud, kui et Pärnu-Jaagupi ruulib!

Õpetaja
Elena Mägi