Muusikakooli lahtiste uste päev 06. mai Andrus Peetson

Laupäeva hommikupoolikul (04.05.2024) oli tore võimalus tutvuda muusikakooli tööde-tegemistega.

Olime ette valmistanud meeleoluka kava pillide tutvustamiseks. Ääretult armas ettekanne oli Hanna Kartau poolt, kes esitas harfil loo Karussell. Puhkpilli osakond oli esindatud rohkearvuliselt: Siret Saarkoppel (klarnetil), Stella Miia Vaik (saksofonil), Agle Lensment (vilistlasena flöödil), Madis Sammelselg (althornil) ning õpetajad Sigrid Hint (tenorsaksofonil) ja Kaido Kivi (tuubal). Lõõtsaliste perekonda esindasid Sander Blande (akordionil) ning Carl ja Robin Kruuse (karmoškal). Saime toreda elamuse ka kitarriansamblilt koosseisus Samuel Oviir, Ehart Laneman ja õp Gajane Kurbanova. Ägeda pala poogenpillidel esitasid Henriette Visk (viiulil), Hendrik Visk (tšellol) ja õp Siiri Laanesoo (vioolal). Tutvustasime ka klaverit koos Mari Ristoja, Krettel Mölderi ja Anzhelika Kotovaga.

Huvilised said võimaluse liikuda klassist klassi ja oma käega proovida, millist häält teeb pill tema käes. Valiku tegemiseks jääb pisut aega, sest vastuvõtukatsetele ootame lapsi 29. mail kell 17.00.

Suur tänu kõikidele vahvatele pillilastele, kes kohal olid ja päeva nii armsaks muutsid.