Meie lood

Noorte Kotkaste ja Kodutütarde olümpiamängud ja Porgandijaht 26. september Andrus Peetson


16.-17. septembril leidsid Viljandis aset üle-eestilised Noorte Kotkaste ja Kodutütarde olümpiamängud. Kodutütarde ja Noorte Kotkaste olümpiamängud toimuvad iga nelja aasta tagant. Olümpiamängude eesmärk oli propageerida kodutütarde ja noorkotkaste hulgas sportlikke eluviise, tutvustada uusi spordialasid, olümpiamängude ajalugu ja traditsioone ning selgitada välja parimad sportlased.  

Parimaks noorkotkaste võistkonnaks osutus Pärnumaa maleva võistkond, kus osalesid meie kooli õpilased Egert Elmend ja Rasmus Lõsjuk. 

24. septembril toimus Pärnus võistlus „Porgandijaht“, kus saavutati jällegi II koht. Võistkonnas osalesid Egert Elmend, Rasmus Lõsjuk ja Robin Kappak. 

Noori juhendab Kristo Sinivee

16.-17. septembril leidsid Viljandis aset üle-eestilised Noorte Kotkaste ja Kodutütarde olümpiamängud. Kodutütarde ja Noorte Kotkaste olümpiamängud toimuvad iga nelja aasta tagant. Olümpiamängude eesmärk oli propageerida kodutütarde ja noorkotkaste hulgas sportlikke eluviise, tutvustada uusi spordialasid, olümpiamängude ajalugu ja traditsioone ning selgitada välja parimad sportlased.  

Parimaks noorkotkaste võistkonnaks osutus Pärnumaa maleva võistkond, kus osalesid meie kooli õpilased Egert Elmend ja Rasmus Lõsjuk. 

24. septembril toimus Pärnus võistlus „Porgandijaht“, kus saavutati jällegi II koht. Võistkonnas osalesid Egert Elmend, Rasmus Lõsjuk ja Robin Kappak. 

Noori juhendab Kristo Sinivee