Meie lood

Noorte võrkpallurite sõpruskohtumine Vändras 14. aprill Andrus Peetson


12 .aprillil 2023 käisid meie kooli noored võrkpallihuvilised Vändra Gümnaasiumis sõpruskohtumisel. Kokkusaamist plaanisime juba alates veebruarikuust, kui toimus sõbrapäeva paaristurniir, kus osalesid ka Vändra võrkpallurid. 

Kuna kohtade arv oli piiratud, said kaasa tulla ainult osad meie trennides käivatest lastest. Nimekirja jõudsid end panna ja osa võtsid Kadi-Liis Kangur, Kelli Ilves, Liisa-Marinelli Viik, Karl Adrian Vainu, Erko Elmend, Averi Mägi, Armo Aun, Antero Annusvere, Karmen Säinas, Siret Saarkoppel ja Joel-Siim Peters. Osad noored olid seoses Kultuuripommil osalemisega Vändras juba varem kohal ja said meie treener Kaiaga käia kohalikus söögikohas söömas ja noortekeskust uudistamas. Ülejäänutega jõudsime kohale kella 15.00ks.  

Vändra Gümnaasiumis võtsid meid vastu võrkpalli treener Rangel Himmaste ja tema võrkpallihuvilised noored. Pärnu-Jaagupi Spordihoone poolt kinkisime võrkpalli, kuhu kirjutasime oma nimed ja Kõrsikud igale mängijale, kohtunikule ja treenerile. Kuna tegemist oli sõpruskohtumisega siis tegime ka võistkonnad segamini. Rivistasime mängijad üles ja tegime kolm segavõistkonda loosimise teel. Igas võistkonnas oli nii meie mängijaid kui Vändra omasid. Mängisime kuni kella 17.00ni ja kokku saime mängitud 12 geimi 15 punktini. Parimaks osutus II võistkond koosseisus Kadi-Liis, Karoli, Elise Helene, Averi, Joel ja Richard-Mattias. Kokku said nad 6 võitu. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama I võistkond koosseisus Kelli, Liisa-Marinelli, Siret, Armo, Dominic, Märten ja Erko ja III võistkond koosseisus Karmen, Anabel, Laura-Liisa, Karl Adrian, Antero ja Jaan-Joosep. Nemad Võitsid kumbki 3 geimi.  

Kõik Võistlejad said omavahel väga hästi läbi ja võitlesid hingega. Esimestel mängudel oli näha pisut kohmetust ja harjumatust, aga noored õppisid päris kiirelt koostööd tegema ja mängud muutusid iga korraga aina põnevamaks. Lapsed Said korraliku 2 tunnise trenni koos uute sõprusvõistkondlastega. Autasustamist seekord ei toimunud, aga suur kiitus kõikidele osavõtjatele. Võime olla väga uhked oma noorte üle, kes tunnevad võrkpalli mängust rõõmu ja mängides hingega asja juures on. Kindlasti tahame ka edaspidi jätkata traditsiooni käia üksteise juures mängimas ja harjutamas.  

Nelli Saarkoppel
Pärnu-Jaagupi Põhikool

12 .aprillil 2023 käisid meie kooli noored võrkpallihuvilised Vändra Gümnaasiumis sõpruskohtumisel. Kokkusaamist plaanisime juba alates veebruarikuust, kui toimus sõbrapäeva paaristurniir, kus osalesid ka Vändra võrkpallurid. 

Kuna kohtade arv oli piiratud, said kaasa tulla ainult osad meie trennides käivatest lastest. Nimekirja jõudsid end panna ja osa võtsid Kadi-Liis Kangur, Kelli Ilves, Liisa-Marinelli Viik, Karl Adrian Vainu, Erko Elmend, Averi Mägi, Armo Aun, Antero Annusvere, Karmen Säinas, Siret Saarkoppel ja Joel-Siim Peters. Osad noored olid seoses Kultuuripommil osalemisega Vändras juba varem kohal ja said meie treener Kaiaga käia kohalikus söögikohas söömas ja noortekeskust uudistamas. Ülejäänutega jõudsime kohale kella 15.00ks.  

Vändra Gümnaasiumis võtsid meid vastu võrkpalli treener Rangel Himmaste ja tema võrkpallihuvilised noored. Pärnu-Jaagupi Spordihoone poolt kinkisime võrkpalli, kuhu kirjutasime oma nimed ja Kõrsikud igale mängijale, kohtunikule ja treenerile. Kuna tegemist oli sõpruskohtumisega siis tegime ka võistkonnad segamini. Rivistasime mängijad üles ja tegime kolm segavõistkonda loosimise teel. Igas võistkonnas oli nii meie mängijaid kui Vändra omasid. Mängisime kuni kella 17.00ni ja kokku saime mängitud 12 geimi 15 punktini. Parimaks osutus II võistkond koosseisus Kadi-Liis, Karoli, Elise Helene, Averi, Joel ja Richard-Mattias. Kokku said nad 6 võitu. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama I võistkond koosseisus Kelli, Liisa-Marinelli, Siret, Armo, Dominic, Märten ja Erko ja III võistkond koosseisus Karmen, Anabel, Laura-Liisa, Karl Adrian, Antero ja Jaan-Joosep. Nemad Võitsid kumbki 3 geimi.  

Kõik Võistlejad said omavahel väga hästi läbi ja võitlesid hingega. Esimestel mängudel oli näha pisut kohmetust ja harjumatust, aga noored õppisid päris kiirelt koostööd tegema ja mängud muutusid iga korraga aina põnevamaks. Lapsed Said korraliku 2 tunnise trenni koos uute sõprusvõistkondlastega. Autasustamist seekord ei toimunud, aga suur kiitus kõikidele osavõtjatele. Võime olla väga uhked oma noorte üle, kes tunnevad võrkpalli mängust rõõmu ja mängides hingega asja juures on. Kindlasti tahame ka edaspidi jätkata traditsiooni käia üksteise juures mängimas ja harjutamas.  

Nelli Saarkoppel
Pärnu-Jaagupi Põhikool