Ole osav ja kiire 30. mai Andrus Peetson

28.05.2019 toimusid XV OLE OSAV JA KIIRE! võistlussarja 1.-4.klasside kergejõustiku võistlused. Võistlustel osales 6 kihelkonna kooli, kokku 200 õpilast – Pärnu-Jaagupi PK, Are PK, Koonga PK, Libatse LAK, Vahenurme LAK ja Lõpe LAK. Võistlusaladeks oli 60 m jooks, kaugushüpe, pallivise ja 300 m jooks.

Iga ala kolme parimat tunnustati diplomiga ja koolidele olid auhinnaks veel mõned sportlikud vahendid, mida saaks kasutada aktiivsetel vahetundidel.

Osalevate koolide õpetajad loodavad, et see kolmeetapiline võistlussari oleks jätkusuutlik, sest mõnel koolil on see ainuke ja oodatud võimalus algklassidega võistelda.

Rohkem pilte siit.

Urve Indermitte