Meie lood

Õpetajad väisasid Tallinna 22. juuni Andrus Peetson


20. juunil väisasid õpetajad Tallinna loomaaeda, Rocca Al  Mare vabaõhumuuseumi ja Niguliste kirikut. Eesmärgiks oli kuulata, mida nendel muuseumitel pakkuda on, et uuel õppeaastal ka meie õpilased saaksid uut ja huvitavat katsetama minna. Niguliste vaatetornist avanesid ilusad vaated meie pealinnale. 

Aitäh õpetaja Merikesele, kes meile ägeda programmi kokku pani.

Meeli Tasane
Õppealajuhataja

20. juunil väisasid õpetajad Tallinna loomaaeda, Rocca Al  Mare vabaõhumuuseumi ja Niguliste kirikut. Eesmärgiks oli kuulata, mida nendel muuseumitel pakkuda on, et uuel õppeaastal ka meie õpilased saaksid uut ja huvitavat katsetama minna. Niguliste vaatetornist avanesid ilusad vaated meie pealinnale. 

Aitäh õpetaja Merikesele, kes meile ägeda programmi kokku pani.

Meeli Tasane
Õppealajuhataja