Õppekäik Penijõele 17. september Andrus Peetson

12. septembril 2024 külastas ka 3. a klass koos õpetajate Urve, Kaja ja Kristaga ning osade 2. b klassi õpilastega Penijõel asuvat Matsalu rahvuspargi külastuskeskust.

Väga huvitav oli üle korrata või teada saada, millised ohud on meil Eesti looduses. Mida tuleb karta ja mis on hoopis müüdiks osutunud oht. Õues, läbi mõisapargi jalutades, saime paljusid söödavaid taimi maitsta ning mürgiseid taimi meelde jätta. Toreda ja väga vajaliku õppetunni lõpetasime kõhukinnitusega.

Tänusõnad õpetaja Helele, kes meile selliseid toredaid väljasõite organiseerib!

Tänusõnad õpetaja Helele, kes meile selliseid toredaid väljasõite organiseerib!