Pärnu-Jaagupi Põhikool võtab konkursi korras tööle ÕPIABI ÕPETAJA 08. august Andrus Peetson

Pärnu-Jaagupi Põhikool võtab konkursi korras tööle ÕPIABI ÕPETAJA 1,0 ametikohaga alates 28.08.2018.

Nõudmised kandidaadile:

• vastavus kvalifikatsioonile
  • hea suhtlemise- ja meeskonnatööoskus;
  • algatusvõime ja loovus;
  • korrektsus tööülesannete täitmisel;
  • valmisolek töötada HEV lastega;
  • pühendumine laste arengu parimaks toetamiseks.

Avaldus koos motivatsioonikirjaga, CV ja haridust tõendavad dokumendid palume saata hiljemalt 18.08.2018 Pärnu-Jaagupi Põhikool, Kooli 3, Pärnu-Jaagupi 87201, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa või digitaalselt allkirjastatuna pjkool@pparnumaa.ee. Info telefonil 53030720.

Nõudmised kandidaadile:

• vastavus kvalifikatsioonile
  • hea suhtlemise- ja meeskonnatööoskus;
  • algatusvõime ja loovus;
  • korrektsus tööülesannete täitmisel;
  • valmisolek töötada HEV lastega;
  • pühendumine laste arengu parimaks toetamiseks.