Meie lood

Pärnu-Jaagupi Põhikooli õppurid kergejõustiku eriolümpial Viljandis 15. september Andrus Peetson


Meie kooli 4.-7. klassi õpilased osalesid septembris kahepäevasel eriolümpia kergejõustikuvõistlustel Viljandis.

Väga hea tulemuse saavutas Kenno Saks, kes oma divisjonis saavutas 400 m jooksus III koha. Esimese koha medalid said endale kaela Mattias Pärnala palliviskes, Marten Luumberg kaugushüppes ja 100 m jooksus ning Markus Kaljurand 400m jooksus. Sportlased olid pühendunud ja andsid endast parima.

Esimese võistluspäeva järgselt jätkus õpilastel jaksu uudistada Viljandi lossimägedes ning kiikuda sealse külakiigega.

Suured tänud EO Eesti Ühendusele ürituse korraldamise ja finantseerimise eest. 

Sportlasi saatis õpetaja Külliki Kruusmann. 
 

Meie kooli 4.-7. klassi õpilased osalesid septembris kahepäevasel eriolümpia kergejõustikuvõistlustel Viljandis.

Väga hea tulemuse saavutas Kenno Saks, kes oma divisjonis saavutas 400 m jooksus III koha. Esimese koha medalid said endale kaela Mattias Pärnala palliviskes, Marten Luumberg kaugushüppes ja 100 m jooksus ning Markus Kaljurand 400m jooksus. Sportlased olid pühendunud ja andsid endast parima.

Esimese võistluspäeva järgselt jätkus õpilastel jaksu uudistada Viljandi lossimägedes ning kiikuda sealse külakiigega.

Suured tänud EO Eesti Ühendusele ürituse korraldamise ja finantseerimise eest. 

Sportlasi saatis õpetaja Külliki Kruusmann.