Meie lood

Pärnu linna ja Pärnumaa koolide Skypark Miniliiga Võrkpall 17. aprill Andrus Peetson


Pärnu linna ja Pärnumaa koolide Skypark Miniliiga Võrkpall 4-6 kl P ja T 10.04.2023. Pärnu-Jaagupis.

10. aprillil 2023 korraldas Pärnu-Jaagupi Põhikool juba mitmendat aastat järjest Miniliiga võistlused 4.-6. klassi poistele ja tüdrukutele. Osa võttis 5 tüdrukute ja 5 poiste võistkonda. Kohal oli Tori Põhikooli tüdrukute võistkond, Are koolist üks tüdrukute ja kaks poiste võistkonda, Uulu Põhikoolist tüdrukute ja poiste võistkond, Pärnu linna Mai koolist samuti tüdrukute ja poiste võistkond ning muidugi meie oma Pärnu-Jaagupi Põhikooli Tüdrukute ja poiste võistkond. Võistkonnas oli minimaalselt 5mängijat - 4 platsil ja 1 vahetusmängija. Mängiti 15 punktini 2 geimi ja vajadusel 3. geim 8 punktini.

Kohtunikeks olid meie kooli 9. klassi 4 tüdrukut Kadi-Liis Kangur, Sandra Sark, Kelli Ilves ja Liisa-Marinelli Viik ning võrkpalli treeningute juhendajad Nelli Saarkoppel ja Kaia Kerge. Meie kooli võistkondades mängisid: Tüdrukud - Lenna Liisa Leas, Emma Sõõrd, Siret Saarkoppel, Brita Bertel, Laura Jürjen, Henriette Visk, Krettel Mölder, Emili Jõgi, õpetaja Anne-Ly Viimne ja poisid - Johannes Kivikas, Keiron Kodasma, Robin Kruuse, Kristofer Vajakas, Eric Andrus Kumel, Roland Reiberg, õpetaja Bruno Born. Mängiti kahel väljakul - ühel pool poisid ja teisel pool tüdrukud.

Päeva alguses oli näha väikest segadust vahetusmängijate vahetusel ja samuti tiimide kokku mängimisel, kuid lapsed said väga kiirelt süsteemile pihta. Mängud kulgesid väga kiirelt ja üsna pea olime juba ka graafikust ees. Kõik lapsed võitlesid oma koha eest ja oli tore jälgida noori spordihuvilisi juba päris osavalt palli käsitlemas. Oli näha, et linna võistkonnad nii tüdrukute kui poiste poolel olid maakonna võistlejatest veidi osavamad. Võistluspäeva lõpus toimus autasustamine ja kuna Mai kool oli linna arvestuses siis jagus I kohti neljale võistkonnale.

Tulemused: Tüdrukute parimad I koht Tori Põhikool, II koht Are Kool, III koht Pärnu-Jaagupi Põhikool, 4. Koht Uulu pk. Pärnu linn I koht Mai Kool. Poisid I koht Pärnu-Jaagupi Põhikool, II koht Are Kool II vk. III koht Are Kool I vk. 4. Uulu pk. Pärnu linn I koht Mai Kool.

Auhindadeks olid I-III kohal medalid ning kõigile osalenud võistkondadele diplomid ja kotike Skypark kinkekaartidega ja meenetega.
Kokku osales 10 võistkonda ja 65 last. Suur tänu kohtunikele, kes tegid asjakohast tööd terve võistluspäeva ja Korraldajatele Bruno Born, Anne-Ly Viimne Pärnu-Jaagupi Põhikoolist ning Ene Saagpakk Pärnu Maakoolide Spordiliidust.

Nelli Saarkoppel
Pärnu-Jaagupi Põhikool

Pärnu linna ja Pärnumaa koolide Skypark Miniliiga Võrkpall 4-6 kl P ja T 10.04.2023. Pärnu-Jaagupis.

10. aprillil 2023 korraldas Pärnu-Jaagupi Põhikool juba mitmendat aastat järjest Miniliiga võistlused 4.-6. klassi poistele ja tüdrukutele. Osa võttis 5 tüdrukute ja 5 poiste võistkonda. Kohal oli Tori Põhikooli tüdrukute võistkond, Are koolist üks tüdrukute ja kaks poiste võistkonda, Uulu Põhikoolist tüdrukute ja poiste võistkond, Pärnu linna Mai koolist samuti tüdrukute ja poiste võistkond ning muidugi meie oma Pärnu-Jaagupi Põhikooli Tüdrukute ja poiste võistkond. Võistkonnas oli minimaalselt 5mängijat - 4 platsil ja 1 vahetusmängija. Mängiti 15 punktini 2 geimi ja vajadusel 3. geim 8 punktini.

Kohtunikeks olid meie kooli 9. klassi 4 tüdrukut Kadi-Liis Kangur, Sandra Sark, Kelli Ilves ja Liisa-Marinelli Viik ning võrkpalli treeningute juhendajad Nelli Saarkoppel ja Kaia Kerge. Meie kooli võistkondades mängisid: Tüdrukud - Lenna Liisa Leas, Emma Sõõrd, Siret Saarkoppel, Brita Bertel, Laura Jürjen, Henriette Visk, Krettel Mölder, Emili Jõgi, õpetaja Anne-Ly Viimne ja poisid - Johannes Kivikas, Keiron Kodasma, Robin Kruuse, Kristofer Vajakas, Eric Andrus Kumel, Roland Reiberg, õpetaja Bruno Born. Mängiti kahel väljakul - ühel pool poisid ja teisel pool tüdrukud.

Päeva alguses oli näha väikest segadust vahetusmängijate vahetusel ja samuti tiimide kokku mängimisel, kuid lapsed said väga kiirelt süsteemile pihta. Mängud kulgesid väga kiirelt ja üsna pea olime juba ka graafikust ees. Kõik lapsed võitlesid oma koha eest ja oli tore jälgida noori spordihuvilisi juba päris osavalt palli käsitlemas. Oli näha, et linna võistkonnad nii tüdrukute kui poiste poolel olid maakonna võistlejatest veidi osavamad. Võistluspäeva lõpus toimus autasustamine ja kuna Mai kool oli linna arvestuses siis jagus I kohti neljale võistkonnale.

Tulemused: Tüdrukute parimad I koht Tori Põhikool, II koht Are Kool, III koht Pärnu-Jaagupi Põhikool, 4. Koht Uulu pk. Pärnu linn I koht Mai Kool. Poisid I koht Pärnu-Jaagupi Põhikool, II koht Are Kool II vk. III koht Are Kool I vk. 4. Uulu pk. Pärnu linn I koht Mai Kool.

Auhindadeks olid I-III kohal medalid ning kõigile osalenud võistkondadele diplomid ja kotike Skypark kinkekaartidega ja meenetega.
Kokku osales 10 võistkonda ja 65 last. Suur tänu kohtunikele, kes tegid asjakohast tööd terve võistluspäeva ja Korraldajatele Bruno Born, Anne-Ly Viimne Pärnu-Jaagupi Põhikoolist ning Ene Saagpakk Pärnu Maakoolide Spordiliidust.

Nelli Saarkoppel
Pärnu-Jaagupi Põhikool