Meie lood

Pärnumaa koolide miniliiga 17. veebruar Andrus Peetson


15. veebruaril 2022 Toimus Pärnumaa miniliiga turniir võrkpallis.

Kohal olid tervemad ja tublimad võistkonnad Pärnumaalt. Meie kooli 6 klassi võistkond saavutas I koha (koosseisus Mirko Aija, Tristan Djatsok, Karl Adrian Vainu ja Joel Veemaa). II koht Are PK II võistkond. III koht Are PK I võistkond. IV koht  Pärnu-Jaagupi II võistkond (koosseisus Robin Kruuse, Kristjan-Erich Luhaäär, Kristofer Vajakas ja Raiko Kivikas).

Juhendaja
Bruno Born

15. veebruaril 2022 Toimus Pärnumaa miniliiga turniir võrkpallis.

Kohal olid tervemad ja tublimad võistkonnad Pärnumaalt. Meie kooli 6 klassi võistkond saavutas I koha (koosseisus Mirko Aija, Tristan Djatsok, Karl Adrian Vainu ja Joel Veemaa). II koht Are PK II võistkond. III koht Are PK I võistkond. IV koht  Pärnu-Jaagupi II võistkond (koosseisus Robin Kruuse, Kristjan-Erich Luhaäär, Kristofer Vajakas ja Raiko Kivikas).

Juhendaja
Bruno Born