Pärnumaa noorte lauluvõistlus KOOLICANTO 2022 09. november Andrus Peetson

Pärnu-Jaagupis toimus 9.11.2022 Pärnumaa järjekordne KOOLICANTO. Osalejaid oli 9 koolist: Vändra Gümnaasium (juhendajad Airi Allvee ja Kalli Rõõmusaare), Sindi Gümnaasium (Marje Tilk), Pärnu-Jaagupi Põhikool (Elena Mägi ja Triin Mägi), Sauga Põhikool (Liisa Ojala), Surju Põhikool (Tiia Hermann), Tori Põhikool (Anne Rätsep), Are Kool (Marje Tilk), Jõõpre Kool (Grünet Trumsi), Pärnjõe kool (Kalli Rõõmusaare). Kokku oli esinejaid 43. Helikvaliteedi eest hoolitses Pärnu-Jaagupi õpetaja Kevin Kangur. Korralduslike ja logistiliste asjade eest hoolitses Pärnu-Jaagupi õpetaja Anne Alus.

Esineda said solistid ja ansamblid erinevates vanuseklassides. Kokku esitati 23 muusikapala. Sellele tuli pärast väikest vaheaega lisa, sest noortele esines žürii liige Jaagup Tuisk. Meie armastatud artist andis lahkelt võimaluse enda käest küsimusi küsida, mida noored ka agaralt kasutasid. Jaagup Tuisk jagas omi kogemusi ja andis kindlasti noortele palju inspiratsiooni. Lisaks sellele said noored mälestuseks tänukirja, kuhu oli oma autogrammi andnud Jaagup Tuisk ning loomulikult sai temaga koos tehtud ühiseid pilte. Lõpus sõime kõik koos ühiselt torti ja üks noor esineja arvas, et tema hakkabki nüüdsest sellistel üritustel käima. Suur tänu kõigile osavõtjatele, kes olid väga sõbralikud ja osavõtlikud üksteise suhtes!

Ürituse korraldajad Pänu-Jaagupi Muusikakool ja Pärnu-Jaagupi Põhikool on tänulikud, et Pärnumaa Omavalitsuste Liit toetas selle ürituse toimumist.

Kõiki pilte üritusest vaata SIIT

Kõiki pilte üritusest vaata SIIT