Põhja-Pärnumaa valla 4.-6. klassi õpilaste inspiratsioonipäev 22. november Andrus Peetson

22. novembril kohtusid Pärnu-Jaagupi Põhikoolis 4.-6. klasside õpilased Juurikaru ja Tootsi põhikoolidest, Kergu Lasteaed-Algkoolist ja Vändra Gümnaasiumist. Üritus toimus juba teist aastat.

Meie koolis inspireerusid õpilased humanitaarainete valdkonnas. Seekord tutvustas õpetaja Tiiu koos õpilastega kadripäeva ajalugu ja kombestikku. Külas käisid kadrid, kes esitasid mõistatusi ja kellega koos mängiti vanaaja mänge. Õpetaja Abigaili eestvõtmisel mängiti üheskoos toredaid mänge. Õpetaja Aile tutvustas kuidas teha kuuldemängu. Loovülesandena lindistati rühmatööna kuuldemäng, mida päeva lõpetuseks üheskoos kuulati.

Aitäh väga vahvatele õpilastele ja õpetajatele!

Meeli Tasane
Õppealajuhataja

Aitäh väga vahvatele õpilastele ja õpetajatele!

Meeli Tasane
Õppealajuhataja