Poistelaul 2023 Pärnumaa eelvoor 14. veebruar Andrus Peetson

11. veebruaril 2023 toimus Pärnus Kunstide Majas Eesti Meestelaulu Seltsi poolt korraldatud poiste lauluvõistluse Pärnumaa eelvoor. Kokku oli registreerunuid 52. Paraku röövis haigus nii mõnegi vahva laulupoisi ja võistlejaid sai kokku umbes 45.

Pärnu-Jaagupit esindasid Tristen Vahenurm ja Kenno Roolaht lasteaiast Pesamuna ning Raimond Raudsepp, Samuel Oviir, Robin Roolaht, Magnus Oviir ja Hendrik Visk põhikoolist. Õpetajad Elena ja Triin Mägi võisid poiste üle uhked olla, sest esitused olid igati korrektsed, julged ja vahvad.

Kaks noormeest saavutasid aga tihedas konkurentsis võiduka 3. koha, kumbki omas vanuserühmas. 10-12-aastaste seas tunnustas žürii 3. koha vääriliseks musikaalsusega silma paistnud Magnus Oviiri. Kuni 16-aastaste häälemurde läbinud poiste seas saavutas 3. koha Hendrik Visk. Tahan tänada Triin Mägi maitseka, poisse toetava klaverisaate eest.

Palju õnne meile kõigile!

Palju õnne meile kõigile!