Pühad said õnnistuse 21. detsember Andrus Peetson

20. detsember jätkus kontsert-jumalateenistusega Pärnu-Jakobi kirikus.

Õpetaja Kristiina luges vahva loo jõuludest. Direktor Joel luges jõuluevangeeliumit. Lastekooride esituses kõlasid vahvad jõululaulud. Keironi kitarripalad olid armsad ja rahulikud. Henriette ja Hendrik laulsid imearmsa jõululaulu duetina mis oli tõeliselt liigutav. Õpetajate ansambel esitas laulu Ajakellast. Üheskoos laulsime Tasa, tasa ja Kuusepuu. Õpetaja Kristiina jagas õnnistust kogu koolile.

Aitäh õpetajad Elena, Triin ja Gajane.

20. detsember jätkus kontsert-jumalateenistusega Pärnu-Jakobi kirikus.

Aitäh õpetajad Elena, Triin ja Gajane.