Meie lood

Retro Disco meie koolis 24. november Anne Alus


23. novembril toimus meie koolis Retro Disko. Sündmuse valmistasid ette ja korraldasid õpilased ise eesotsas õpilasomavalitsuse õpilastega. Tubli eestvedaja oli Rebecca Laidna. Tema meeskonda kuulusid Oma Riigist Andri Kingisepp ja Uku Osula. Rebecca kaasas ka sündmuse korraldamise meeskonda oma klassi õpilasi ning veel teisi õpilasi. Pidu oli väga hästi ettevalmistatud, saal oli ime ilus ning võimalus oli nautida väga head muusikat. Aitäh ka õpetaja Elle, Merike ning Signe, kes panustasid oma aega õpilastega koostegemisse.

23. novembril toimus meie koolis Retro Disko. Sündmuse valmistasid ette ja korraldasid õpilased ise eesotsas õpilasomavalitsuse õpilastega. Tubli eestvedaja oli Rebecca Laidna. Tema meeskonda kuulusid Oma Riigist Andri Kingisepp ja Uku Osula. Rebecca kaasas ka sündmuse korraldamise meeskonda oma klassi õpilasi ning veel teisi õpilasi. Pidu oli väga hästi ettevalmistatud, saal oli ime ilus ning võimalus oli nautida väga head muusikat. Aitäh ka õpetaja Elle, Merike ning Signe, kes panustasid oma aega õpilastega koostegemisse.