Meie lood

SANA koolitus Ideest Projektini 21. september Anne Alus


SA Archimedes noorteagentuur ehk SANA korraldas 7.-9. septembril 2018 programmi Erasmus+ raames koolituse Ideest Projektini Peetri koolis Saue vallas. Koolitusel osalesid noored üle Eesti, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või uusi ideid välja mõelda. Koos koolitajate ning Noorteagentuuri nõustajatega aidati kujundada ideed edukakas projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+. Meie koolist osales koolitusel Karmen Aarna, Anete Hirvela ja Anne Alus. Meie eesmärgiks on kirjutada ja esitada noortealgatusprojekt ja esitada kevadel.

SA Archimedes noorteagentuur ehk SANA korraldas 7.-9. septembril 2018 programmi Erasmus+ raames koolituse Ideest Projektini Peetri koolis Saue vallas. Koolitusel osalesid noored üle Eesti, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või uusi ideid välja mõelda. Koos koolitajate ning Noorteagentuuri nõustajatega aidati kujundada ideed edukakas projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+. Meie koolist osales koolitusel Karmen Aarna, Anete Hirvela ja Anne Alus. Meie eesmärgiks on kirjutada ja esitada noortealgatusprojekt ja esitada kevadel.