Meie lood

Sillad üle Püha maa 03. juuli Andrus Peetson


XIII koolinoorte laulu-ja tantsupidu Tallinnas sai edukalt nähtud ja peetud. Meie koolist osales kolm tantsurühma ja kaks mudilaskoori, muusikakoolist osales rahvamuusika ansambel Maruu. Oli uhke näha meie laste ilusaid õigeaegselt tehtud tantsusamme Kalevi staadionil. Aitäh õpetaja Tiina! Meie laste rühmad tantsisid ikka esiridades. 

Vabaduseplatsi pillipeol võis kuulda ansambel Maruu pillide helisid. Aitäh õpetaja Reine! 

Laulukaare all kõlasid meie laste imelised lauluhääled. Aitäh õpetajad Elena ja Triin! 

Sõnadest jääb väheseks, et tänada neid vanemaid ja õpetajaid, kes lapsi Tallinnas toetasid ja nende eest hoolitsesid. 

Uhke tunne oli marssida rongkäigus, sest meie rida oli pikk ja äge. Me olime nähtavad ja kõikide kuuldavad, sest meie rivi ees aitasid rütmi hoida muusikakooli rivitrummarid õpetaja Elena juhendamisel. 

Aitäh laulu- ja tantsulaps, sa olid nii äge ja mul on hea meel, et sa meie kooli jaoks olemas oled! Sillad üle Püha maa said edukalt rajatud. 

Meeli Tasane 
Õppealajuhataja

XIII koolinoorte laulu-ja tantsupidu Tallinnas sai edukalt nähtud ja peetud. Meie koolist osales kolm tantsurühma ja kaks mudilaskoori, muusikakoolist osales rahvamuusika ansambel Maruu. Oli uhke näha meie laste ilusaid õigeaegselt tehtud tantsusamme Kalevi staadionil. Aitäh õpetaja Tiina! Meie laste rühmad tantsisid ikka esiridades. 

Vabaduseplatsi pillipeol võis kuulda ansambel Maruu pillide helisid. Aitäh õpetaja Reine! 

Laulukaare all kõlasid meie laste imelised lauluhääled. Aitäh õpetajad Elena ja Triin! 

Sõnadest jääb väheseks, et tänada neid vanemaid ja õpetajaid, kes lapsi Tallinnas toetasid ja nende eest hoolitsesid. 

Uhke tunne oli marssida rongkäigus, sest meie rida oli pikk ja äge. Me olime nähtavad ja kõikide kuuldavad, sest meie rivi ees aitasid rütmi hoida muusikakooli rivitrummarid õpetaja Elena juhendamisel. 

Aitäh laulu- ja tantsulaps, sa olid nii äge ja mul on hea meel, et sa meie kooli jaoks olemas oled! Sillad üle Püha maa said edukalt rajatud. 

Meeli Tasane 
Õppealajuhataja