Sõpradel külas 12. märts Andrus Peetson

Meie kooli delegatsioon on edukalt jõudnud Uggiate Trevanosse.

Esimese päeva hommiku veedame koolis. Tutvustasime Eestimaad ja enda kooli. 7. klassi õpilased Rait, Krettel, Karl Mihkel ja Jakob valmistasid toreda video Eestist ja meie koolist. Rait tutvustas meie koolielu, Robin esitas pillil Ukuaru valssi ja Bella chiaod. Õpilased tutvusid koolimajaga. Koolikoor andis meile toreda kontserdi ja Robini pillimängu saatel lauldi üheskoos Bella chiaod. Päev jätkub sõbrapaela punumisega.

Meeli Tasane
Õppealajuhataja

Meie kooli delegatsioon on edukalt jõudnud Uggiate Trevanosse.

Meeli Tasane
Õppealajuhataja