Tantsisime ja tegime head 21. detsember Andrus Peetson

8.-9. detsembril 2021 toimus Pärnu-Jaagupi Põhikoolis tantsurühmade laager. Laager koosnes tantsuõppimisest, piparkookide küpsetamisest ning õppepäevast Tallinnas. Tallinnas külastati Noorsooteatri Nukumuuseumit, kus õpilastel oli võimalus valmistada ise nukku. Seejärel suundusime Skyparki. Peale lõbusat hüplemist sõime lõunat restoran ST.Patrickś. ja päevalõpuks külastasime Tallinna Vanalinna, mis oli ehitud ja tulede säras.

17. detsembril külastasid  tantsulapsed kohalikke hooldekodusid Libatses ja Vahenurmes, Libatse ja Pesamuna lasteaedu ning tootmistsehhi Clivia, kus esitasid õpitud tantsukava ning kinkisid kõikidele kuulajatele, vaatajatele enda valmistatud piparkoogid. Tantsukava sai esitatud õuetingimustes, asutuste akende taga.

Laagris osales 35 õpilast ning laagrit vedas tantsuõpetaja Tiina Saar. Abiks olid projektijuht Anne Alus, kes toetas laagrit väljasõidu korraldamises ja piparkookide valmistamise juures. Samuti oli abiks kooli direktor Katrin Kohjus, kes leidis finantsilised võimalused kõigi nende tegevuste elluviimiseks.

Kõiki pilte vaata siit

Kõiki pilte vaata siit