Meie lood

UNESCO Läänemere Projekti võrgustik Eestis 09. oktoober Anne Alus


29.- 30. septembril toimus Ülenurmel BSP (Baltic Sea Projekt) ja Unesco koolide tunnustus ja õppepäev. Päev algas koordinaatorite ja Ülenurme gümnaasiumi direktori tervitustega. Õpilastele toimusid töötoad, mida viisid läbi õpilased.
Pildid on aadressil https://www.flickr.com/photos/maailmakoolipildipank/45091789791/in/album-72157702039880775/ . 

Edasi saime valida endale meeldivad ja huvi pakkuvad töötoad. Töötoad olid väga huvitavad, kuna neid viisid läbi noored ise. Räägiti oma kogemustest ning saime mitmeid mõtteid, mida ka meie koolis proovida. Peale töötube proovisime põnevat mängu nagu Avastusretk. Päev lõppes tänuõhtuga ning ühise tordi söömisega.

Hele Nööri ja Anita Ly Laan

29.- 30. septembril toimus Ülenurmel BSP (Baltic Sea Projekt) ja Unesco koolide tunnustus ja õppepäev. Päev algas koordinaatorite ja Ülenurme gümnaasiumi direktori tervitustega. Õpilastele toimusid töötoad, mida viisid läbi õpilased.
Pildid on aadressil https://www.flickr.com/photos/maailmakoolipildipank/45091789791/in/album-72157702039880775/ . 

Edasi saime valida endale meeldivad ja huvi pakkuvad töötoad. Töötoad olid väga huvitavad, kuna neid viisid läbi noored ise. Räägiti oma kogemustest ning saime mitmeid mõtteid, mida ka meie koolis proovida. Peale töötube proovisime põnevat mängu nagu Avastusretk. Päev lõppes tänuõhtuga ning ühise tordi söömisega.

Hele Nööri ja Anita Ly Laan