Viimane koolikell on helisenud 27. mai Andrus Peetson

27. mail 2024 helises viimane koolikell 28-le 9. klassi õpilasele.

8. klass oli ettevalmistanud toreda aktuse õpetaja Elle juhendamisel. 9. klass on nüüd pandud kahe laulu sisse ning ette kantud 8. klassi ja õpetajate poolt. Kes kunagi on laulu sisse pandud, ei see sealt enam välja saa. Nii jääme meiegi nendele eksamitele pöialt hoidma ja neid hea sõnaga meenutama.

Aitäh õpetaja Merikesele, Liiale ja Anetile, kes on hoolinud oma kasvandikest ja aidanud nad lõpusirgele.

Kohtume 15. juunil 2024 kell 14.00 lõpuaktusel.

27. mail 2024 helises viimane koolikell 28-le 9. klassi õpilasele.

Kohtume 15. juunil 2024 kell 14.00 lõpuaktusel.