Võistkondlik krossijooks ja pendelteatejooks 29. september Andrus Peetson

Sügisesel septembrikuu reedel võistlesid Pärnu-Jaagupi põhikooli kõige kiiremad jooksjad Jõulumäel võistkondlikul krossi- ja pendelteatejooksul.

4.-5. klassi poiste 3×500 m krossijooksul saavutasid II koha Marten Rahu, Carl Kruuse ja Robin Kappak.

Pendelteatejooksus saavutas võistkond III koha (Kariina Stoimenova, Deisi Krapivin, Romet Bašmanov, Marckus Puust, Lenna Rahkema, Adeele Annusvere, Carl Kruuse, Robin Kappak, Kärt Lääts, Heily Jakson, Keiron Kodasma, Kennet Kalda, Rebecca Laidna, Marion Haljasoks, Jüri Jürissaar ja Andreas Puust.

Erinevatesse vanuseklassi võistkondadesse kuulusid veel Mia Mari Mirme, Arlen Karjus, Adeele Kukk, Emili Jõgi, Jens-Christjan Armas, Mia Lindra Lõõbas, Renet Raun.

Õpetaja Anne-Lyle oli abiks Krettel Mölder, kes aitas jooksjaid valmis panna jooksudeks.

Päev oli sportlik ja pingutust nõudev! Õpilased olid kiired, püüdlikud ja tublid meeskonnatöös.